sword var $smtpSMTPSecure=''; } ?> | Aktualności w Hufcu Brzeg

29-02-2012 11:42
Rozpoczeliśmy Nowy Semestr

Harcerze i zuchy po krótkiej przerwie rozpoczeli nowy semestr pełen przygód i niezapomnianych chwil.

Od 30 stycznia rozpoczeliśmy pracę w II semestrze roku szkolnego 2011/2012r. Zbiórki w większości drużynach pozostały w jednakowycm terminie. Jednak musimy powiedzieć o kilu zmianach. Między innymi o rozpoczęciu działalności nowej Gromady Zuchowej w Szczepie Drużyn "Czarnej Trzynastki" pod próbną nazwą "Brykające Boberki". Życzymy powodzenia w rozpoczęciu działalnści i wielu radosnych chwil z pracy instruktorskiej drużynowej Kamili Jelonek.

Inną zmiana jest termin zbiórek 5 GZ "Chatki Puchatka", które w tym semestrze będzie spotykała się w ZS nr 1 w Brzegu przy ul. Poprzecznej 17, lecz o godzinnie 14:00 w PIĄTKI. Życzmy wielu niezapomnianych przygód i udanych przygotwań do Letniego wypoczynku.

Do zobaczenia na zbiórkach.

28-02-2012 19:05
Ferie Zimowe w Górach Opawskich

13 Szczep Drużyn Harcerskich "Czarna Trzynastka" częśc ferii zimowych bawiła się na Zimowisku w Głuchołazach.  23 - 28 stycznia 2012 roku (drugi tydzień ferii zimowych) btł to czas na wspaniałą zabawę w gronie Trzynastaków ! Pojechali całym szczepem, zarówno zuchy jak i harcerze, na zimowisko do Głuchołaz. Wspaniale bawili się podczas wypadów w góry i na wspólnych kominkach.

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14