| Zuchy w Chatce

Zuchy w "Chatce Puchatka"

Nasze zuchy chętne do pracy i bardzo wesołe oraz żywiołowe. Każdy zuch wprowadza do naszej gromady cenną cegiełkę składającą się na całość naszej wyjątkowej gromady. Dzięki takim wspaniałym zuchom, mamy okazję współpracować z ich wspaniałymi rodzicami, którzy sa dla nas bardzo wyrozumiali i zawsze możemy liczyć na  ich aktywność i pomoc, za co serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

Na pierwszą zbiórkę przybyło 40 zuchów. Karty złożyło 35 zuchów. W ciągu dwóch miesięcy utworzył się stały stan drużyny, czyli 20 osób, podzielonych na pięć szóstek:

1. Skaczące Tygryski.
  2. Kochane Prosiaczki.