| Aktualności

18-01-2015 09:57
ZDJĘCIA PUCHATKÓW

WITAMY, nareszcie po 3 latach działalności założyłyśmy galerie zdjęć Puchatków na picassie web.

Zapraszamy każdego do oglądnięcia naszych przygód od 2011r. Miłego oglądania

08-01-2015 00:10
ANDRZEJKOWY RAJD 5-TYCH DRUŻYN

czarodziejPARĘ FOTEK Z NASZEGO ANDRZEJKOWEGO RAJDU.

BYŁO CZADOWO!!!

01-09-2014 01:37
ZACZYNAMY ROK ZUCHOWY I HARCERSKI

WITAMY WSZYSTKIE PUCHATKI.

Rozpoczynamy wyjątkowy rok, ponieważ zarazem Zuchowy i Harcerski. W naszej szkole i w naszej zuchówce jest szansa na powstanie nowej drużyny harcerskiej, której członkami są same byłe Puchatki. Pierwsza zbiórka zuchów i przyszłych harcerzy odbywa się jeszcze wspólnie, w naszej zuchówce o godz. 15:00 w piątek 5 września. Będzie to wyjątkowa zbiórka, bo jednocześnie pierwsza i dla niektórych ostatnia, dlatego potrwa troszkę dłużej - do 18:00. Mamy zamiar wyjść poza teren szkoły, więc jeśli jest to możliwe, prosimy o wydrukowanie i podpisanie zgody na uczestnictwo w zbiórce. W przypadku, jeśli wydruk jest niemożłiwy, zgodę będzie można podpisać również przed samą zbiórką lub dostarczyc zgodę własnoręcznie napisaną przez rodzica.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego rozpoczęcie kolejnego roku przygód i niezapomnianych chwil.

Dh. M.M.M.M.A.

16-03-2014 23:05
DZIEŃ WIOSNY PUCHATKÓW

Serdecznie zapraszamy wszystkie zuchy na wyjątkową zbiórkę, na której przywitamy się z Wiosną.
Zbiórka odbędzie się w sobotę 29 marca 2014r. w godzinach 15:00-18:00.
Spotykamy się o 15:00 pod leśniczówką w Parku Wolności i prosimy o odebranie zuchów z tego samego miejsca o godz. 18:00.
 Prosimy, aby każdy zuch miał ze sobą wypełnioną zgodę oraz coś do picia. Prosimy też, żeby zuchy były wygodnie ubrane, w strój dostosowany do pogody, oczywiście wiosennej:)
 Gwarantujemy pyszne kiełbaski z ogniska i dobrą zabawę.
Druhny: Marta Tesarowicz, Magda Denes, Ania Szeja.

15-03-2014 14:14
ZIMOWISKO 2014

Zapraszamy do galerii ZUCHOWEGO ZIMOWISKA 2014

oraz do galerii Czarnej Trzynastki TUTAJ oraz TUTAJ

11-01-2014 23:33
ZUCHOWE ZIMOWISKO

Najpilniejsza rzecz, która zbliża się wielkimi krokami to wyjazd Puchatków na Zimowisko w dniach 16-21.02.2014 roku. Koszt wyjazdu: 350 zł (przejazd, wyżywienie, ubezpieczenie, program). Zimowisko odbędzie się w schronisku PTSM w Wieszczynie – w Górach Opawskich. Informacje o Schronisku TUTAJ

Zapraszamy Rodziców (tych bardziej i mniej zdecydowanych!) w niedzielę 12.01.2014r. o godz. 16:00 do Sali Kominkowej Ratusza (piwnica) na spotkanie informacyjne przed zimowiskiem. Mamy nadzieje, że Puchatki skorzystają z organizowanego przez Komendę Hufca Brzeg oraz Szczep "Czarnej 13" wyjazdu. Do zobaczenia.

Do pobrania  Karta Zgłoszeniabałwan

02-01-2014 23:56
POWRÓT PUCHATKÓW na www

Witamy po dłuższej przerwie

Mimo braku aktywności na naszej stronie, Puchatki nieustannie działają i dobrze się mają. Postaramy się nowości umieszczać na naszej stronce, aby każdy miał do nich dostęp. Zapraszamy już do zapoznania się z harmonogramem naszych imprez na kolejne półrocze. Przypominamy o zgłaszaniu się na zimowisko na najbliższych zbiórkach. Do usłyszenia.

23-01-2013 23:06
URODZINY PUCHATKA

Wielka Gratka dla wszystkich Puchatków- odwiedził nas sam Kubuś Puchatek w  dniu swoich urodzin. Jak przystało na prawdziwych przyjaciół Puchatka, urządziliśmy mu wspaniałe urodziny z tortem, świeczkami i zuchowymi zabawami. Puchatkowi bardzo się u nas podobało i obiecał, że będzie przychodził częściej. Zobaczcie sami w galerii.

13-01-2013 23:03
WIGILIA PUCHATKÓW

wigiliaTrzeba przyznać, że Święta Bożego Narodzenia w 2012 r. rozpoczęły się wyjątkowo. Przede wszystkim dlatego, że Puchatki spotkały się w wyjątkowym gronie i wspólnie kolędowali, składali sobie życzenia i wręczali podarunki. Spotkaliśmy się bowiem 21 grudnia w naszej zuchówce. Po godzinie przygotowań przybyli nasi rodzice i zaproszeni goście. Zuchy zaprezentowały wspaniałe Jasełka, które przygotowały w bardzo krótkim czasie, a następnie wraz ze swoimi rodzinami zabrali się za wykonanie małych świątecznych paczuszek, do których doczepiali życzenia. Po wspólnym kolędowaniu, wspólnym poczęstunku i odwiedzeniu świątecznego kiermaszu przygotowanego przez zuchy wraz z druhnami, każda rodzina otrzymała małą świąteczną paczuszkę losując ją z kosza rozmaitości. Zuchy wraz z rodzicami pożegnali się w tradycyjny dla nas sposób, czyli w Kręgu Przyjaźni. Mamy nadzieje, że wszystkim gościom podobało się nasze spotkanie, a kogo nie było niech zaglądnie do naszej galerii, żeby zerknąć na zdjęcia wykonane przez Mamę Filipa Sykały (Pani Magdzie bardzo dziękujemy za świetne wypełnianie roli Fotografa Drużyny i udostępnianie nam zdjęć po każdej imprezie). Życzymy wszystkim dalszej owocnej współpracy między nami i udanego Nowego 2013 Roku.

Druhny

13-09-2012 10:27
PIERWSZA ZBIÓRKA PUCHATKÓW

Wszystkie Puchatki witamy w nowym roku szkolnym, a zarazem w nowym roku zuchowym. Druhny zapraszaja na pierwszą zbiórkę, która odbędzie się już w najbliższy piątek 14 września o godz. 15:00 i potrwa do 16:30. Mamy nadzieje DO ZOBACZENIA.

CZUJ!

Druhny