sword var $smtpSMTPSecure=''; } ?> | GZ Wesołe Ludki

13 Gromada Zuchowa "Wesołe Ludki"

Drużynowa: Sara Wasilewska

Opiekun: Sandra Kieljan

Obraz może zawierać: 18 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz

Nasza gromada powstała w latach 90 ubiegłego wieku i działa aktywnie do dziś. Wesołym Ludkiem może zostać każdy chłopiec i każda dziewczynka, którzy są choć trochę ciekawi świata. Na zbiórkach nigdy się nie nudzimy, odbywamy podróże w najdalsze zakątki świata, poznajemy fascynujące postaci, stajemy się odważni i samodzielni, nic nie jest nam straszne.

W każdą sobotę o 10.00 spotykamy się w naszej harcówce przy ulicy Popiełuszki 7 i przeżywamy coraz ciekawsze przygody. Dla nas z przyjaciółmi i odrobiną wyobraźni wszystko jest możliwe.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić dlaczego warto być Wesołym Ludkiem na zbiórki :)

A jeśli chcesz wiedzieć, co się u nas dzieje na bieżąco, odwiedzaj nas na stronie facebook.

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, jedzie konno, niebo, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, drzewo, niebo, trawa, dziecko, na zewnątrz i przyroda