| ŻDH Impessa

Drużynowa: Karolina Techmańska

Przyboczna: Julia Kulczycka

Funkcyjna: Oliwia Kolk

Zbiórki odbywają się w każdą sobotę o godz. 16.00 przy ul. Popiełuszki 7. Drużyna powstała na początku września 2005 roku. Wszystko dzięki pierwszej drużynowej Impessy, Marcie Dublańskiej oraz przybocznej, Ani Wolniczek. To dzięki nim na pierwszą zbiórkę przyszło 50 chętnych dziewczynek w wieku 11 - 13 lat. Czas płynął, skład drużyny zmieniał się, ale cały czas Impessa była kojarzona z silną, rozśpiewaną i bardzo zgraną ekipą. Drugą drużynową Impessy została Aneta Lepert. Mimo zmiany przywódcy wiele się nie zmieniło. W każdą sobotę gromadziło się mnóstwo wesołych i chętnych do zabawy dziewczyn. Każdy rajd, obóz czy biwak upewniał nas, że "Impessa jest najlepsza"! W 2010r. drużynową została Agata Techmańska (wcześniej przyboczna). W skład drużyny wchodzi około 25 pełnych energii dziewczyn. Mamy już za sobą 2 rajdy, zimowisko i pełno wspaniałych spotkań. Z roku na rok Impessa rośnie w siłę i ma coraz bogatszą historię. Kolejną i teraźniejszą drużynową jest Kasia Syrico, pomagają jej Karolina Techmańska i Julka Kulczycka.