| WDH Kokoria

13 WDH "Kokoria"

Kokoria powstała w 2008r. z członków pierwszych składów drużyn "Impessa" i "Feniks". Początkowo była to drużyna starszoharcerska, która jeździła na wszystkie możliwe rajdy, świetnie czuła się w swoim towarzystwie i niezwykle się zżyła. Ale czas mijał i harcerze powoli zmieniali się w wędrowników a także obejmowali swoje pierwsze poważniejsze funkcje. W 2010r 13 SDH "Kokoria" zmieniła się w 13 WDH. Jej członkowie stanowili większość drużynowych i przybocznych szczepu. Dziś pozostali nieliczni, którzy działają na szczeblach szczepowych, hufcowych i chorągwianych. W czerwcu 2015 roku drużyna została oficjalnie rozwiązana rozkazem komendanta hufca L2/2015.