sword var $smtpSMTPSecure=''; } ?> | Aktualności

17-07-2012 13:43
UDANYCH WAKACJI

Całej Gromadce Puchatka życzymy udanych, słonecznych i puchatkowych wakacji, obyście się ani chwilkę nie nudzili i pełni energii wrócili na zbiórki do naszej Chatki Puchatka.

Do zobaczenia!!!

17-07-2012 13:35
RAJD ZUCHA

Wspominamy dalej rajd. Oto kilka zdjęc od mamy Filipa - dziękujemy.

06-06-2012 12:07
ODWOŁANY FESTYN PUCHATKÓW

Czekając do ostatniej chwili i licząc na zmianę pogody, Druhny musiały podjąć decyzję o odwołaniu Festynu Puchatków. Druhny wykonały wraz z zuchami bardzo dużo pracy i mają nadzieje, że jeszcze przed końcem roku uda nam się spotkać i jeszcze wspólnie się pobawić oraz skonsumować przygotowane przez Druhny pyszności. Mamy nadzieję, do zobaczenia.

17-05-2012 21:14
Rajd Zucha „Podróż do Nibylandii”

KOCHANE PUCHATKI!!!

Przypominamy, że już niebawem, bo 8 czerwca wyjeźdżamy na pierwszy rajd, czyli RAJD ZUCHA. Nastąpiła zmiana planów i jedziemy w dalszą podróż razem z Piotrusiem Panem, ponieważ aż do Pokrzywnej (koło Jarnołtówka). Będziemy się tam bawić razem z zuchami z Hufca Brzeg, ale również z zuchami z innych Hufców. Czeka nas niezapomniana przygoda. Mamy nadzieję, że Puchatki zaprezentują się okazale.

Szybciutko wpłacajcie pieniążki i przynoście zgody.

CZUJ!

P.S. Zaglądnijcie do Regulaminu, który jest do pobrania tutaj.

17-05-2012 20:58
RODZINNA ZBIÓRKA PUCHATKÓW

3 CZERWCA

Puchatki zapraszają na Rodzinną Zbiórkę,która odbędzie się w Parku Wolności.

W programie indiańskie przygody

-Strzelanie z łuku;

-Indiańskei tradycje i zwyczaje;

-Próby dzielności i zwinności;

-Indiański kiermasz;

-Zabawy zręcznościowe dla indiańskich wojowników i opiekunek domowego ogniska;

-Pokazy umiejętności młodych Apaczy - zuchów;

-Poczęstunek, ognisko z kiełbaskami.

Spotykamy się 3 czerwca o godz. 16:00 przy Altanie koło Stawu w Parku Wolności.

P.S. PROSIMY POWIEDZIEĆ ZUCHOM ALBO DRUHNIE, CZY BEDĄ PAŃSTWO BAWIĆ SIĘ RAZEM Z NAMI, ŻEBY DRUHNY WIEDZIAŁY W JAKIM GRONIE SIĘ SPOTKAMY.

08-05-2012 19:53
LATO, LATO WSZĘDZIE

Lato w pełni i do tego bardzo gorąco. Zachęcamy, aby zuchy zaczęły przynosić na zbiórki małe plecaki i z butelką wody, ponieważ będziemy coraz częściej wychodzić poza zuchówkę. Pozdrawiamy

28-04-2012 10:33
Puchatki nie mają zbiórki 4 MAJA

Przypominamy wszystkim zuchom i rodzicom, że weekendowe wyjazdy druhen obejmują dzień naszej zbiórki, dlatego 4 MAJA Puchatki sie nie spotykają. Widzimy się 11 MAJA o 14:00. Pozdrawiamy

02-04-2012 17:13
FESTIWALOWE WIEŚCI

Można uznać, że Festiwal Piosenki Harcerskiej, Zuchowej i Turystycznej, który odbył się 31 marca b.r. udał się znakomicie. Puchatki bawiły się świetnie. Z pewnością dlatego, że zdobyły

I NAGRODĘ w kategorii GROMADY ZUCHOWE (byliśmy strasznie szczęśliwiŚmiech)

I NAGRODĘ w kategorii DUETY (BRAWO dla Zuzi i Ali)

II NAGRODĘ w kategorii SOLISTA (SŁONECZKA dla Zuzi P.)

II NAGRODĘ w kategorii ZESPOŁY ( ŁOSIE dla Miłosza, Nikodema i Filipa)

Trzeba przyznać, że Puchatki wystąpiły znakomicie, udowodniły, że wspaniale śpiewają i zdobyły najważniejsze nagrody, pomimo, że Puchatków reprezentowała tylko grupa 12 zuchów i 2 Druhny.

Czekamy na kolejne zuchowe spotkanie.

Gratulacje dla nagrodzonych.

dh. Magda

P.S. Zaglądnijcie do galerii, zobaczcie nasze występy.

30-03-2012 15:34
Piosenki Festiwalowe Puchatków

KOCHANE ZUCHY!!!

Na naszej stronie zamieszczamy teksty piosenek, które będziemy śpiewac już jutro na Festiwalu w Brzegu dla każdego kto jeszcze ich nie potrafi, albo chce sobie je przećwiczyć. Zapraszamy do śpiewniczka. Solistka, duet i tercet również tam znajdą swoje piosenki. Czuj!

29-03-2012 18:35
POMAGAMY PORZUCONYM ZWIERZAKOM

Puchatki przypominamy, że nadal przynosimy rzeczy i jedzenie, które może się przydać zwierzakom ze schroniska w Brzegu. Zuchy postanowiły wspólnie pomóc pupilom. Kilka osób przyniosło już koce i karmę. Dziękuję za pamięć Julii Malinowskiej i Świechowskiej oraz Zuzi.  Czekamy na inne rzeczy. Pamiętajcie, że nie musicie och kupować, można przynieść stare zabawki i piłki, które nie przydadzą Wam się w domu. Mamy nadzieje nazbierać pokaźną paczkę dla zwierzaków i osobiście ją dostarczyć odwiedzając tym samym schronisko. Kiedy to nastąpi zależy od wielkości naszego prezentu.

Strona: 1 2 3