Jednostki

Szczep Drużyn Harcerskich Czarna Trzynastka
im. Józefa Grzesiaka

5 Szczep Druzyn Harcerskich
i Zuchowych Polana

Namysłowski Związek Drużyn

Pozostałe jednostki

Komendant Szczepu: phm. Helena Koralewska
Zastępca Komendantki Szczepu: pwd. Kacper Sobczak
Facebook


13 Gromada Zuchowa “Wesołe Ludki”
Drużynowa: dh Milena Piasecka
milena.piasecka@zhp.net.pl

 

 

13 Gromada Zuchowa “Czarne Jagódki”
Drużynowa: pwd. Daria Warchał
daria.warchal@zhp.net.pl

 

 

13 Żeńska Drużyna Harcerska “Impessa”
Drużynowa: dh Oliwia Kolk
oliwia.kolk@zhp.net.pl

 

 

13 Męska Drużyna Harcerska “Feniks”
Drużynowy: dh Szymon Wyrwas
szymon.wyrwas@zhp.net.pl

 

 

13 Starsza Drużyna Harcerska “Vis”
Drużynowy: pwd. Kacper Sobczak
kacper.sobczak@zhp.net.pl

 

 

13 Starsza Drużyna Harcerska “Invicta”
Drużynowa: phm. Helena Koralewska
helena.koralewska@zhp.net.pl

 

 

13 Drużyna Wędrownicza “Fortitudo”
Drużynowy: dh Kacper Jaworski
kacper.jaworski@zhp.net.pl

 

 

Komendant Szczepu: pwd. Marta Tesarowicz
Zastępczyni Komendanta Szczepu: dh Magdalena Tesarowicz
Facebook


5 Gromada Zuchowa “Chatka Puchatka”
Drużynowa: pwd. Marta Kośny HO
marta.kosny@zhp.net.pl

 

 

5 Drużyna Harcerska “Rosales”
Drużynowa: pwd. Marta Kośny HO
marta.kosny@zhp.net.pl

 

 

5 Drużyna Harcerzy Starszych “Patronus”
Drużynowy: HR Grzegorz Puzio
grzegorz.puzio@zhp.net.pl

 

Komendantka Związku: pwd. Julia Niedźwiecka
Facebook


12 Gromada Zuchowa “Puchatki”
Drużynowy: pwd. Kamil Baj
kamil.baj@zhp.net.pl

 

 

19 Drużyna Harcerska “Orion”
Drużynowy: dh Jakub Baj
jakub.baj@zhp.net.pl

 

 

101 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska “Szyszaki”
Drużynowa: pwd. Tamara Bak
tamara.bak@zhp.net.pl

 

 

21 Drużyna Harcerska “Hesperos”
Drużynowa: pwd. Julia Niedźwiecka
julia.niedzwiecka@zhp.net.pl

 

 

64 Namysłowska Drużyna Starszoharcerska “Abderyci”
Drużynowy: pwd. Marcin Krupnik
marcin.krupnik@zhp.net.pl

 

 


17 Wielopoziomowa Drużyna Próbna
Drużynowy: dh Marek Gaik
marek.gaik@zhp.net.pl

 

 

Krąg Seniora
Drużynowy: hm. Halina Łukasiewicz
halina.lukasiewicz@zhp.net.pl