75-lecie Hufca Brzeg

Jak do tego doszło? (nie wiem…) Naprawdę nie wiemy, jakim cudem, ale tak się składa, że nasz Hufiec w tym roku kończy 7️⃣5️⃣ lat!
7️⃣5️⃣ lat to kawał czasu, trzy ćwierćwiecza, a nawet prawie cały wiek! W związku z tym, że to nie przelewki, nie pozostawimy tej okazji bez echa. Będziemy świętować i mimo niesprzyjających sytuacji, dołożymy wszelkich starań, aby podkreślić wagę tego wydarzenia. Już niebawem będziemy cyklicznie publikować – tu, na stronie Hufca – fragmenty naszej historii. A nazbierało się jej trochę…
Z czasem będą pojawiały się tu także różne atrakcje, konkursy i aktywności, do których będziemy zachęcać, szczególnie harcerzy naszego Hufca, ale nie tylko, dlatego śledźcie nas w Internetach i nie przepuśćcie żadnego posta!
Na dobry start zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji #challenge75 ???? Na czym będzie to polegało? Wrzucajcie tutaj, na fanpage Hufca, fotorelacje ze wszystkiego, co tylko uda wam się zrobić w ilości… 7️⃣5️⃣ ! Upiekliście 7️⃣5️⃣ ciastek? Chcemy je zobaczyć! Zrobiliście 7️⃣5️⃣ pompek? Niech to również będzie swoiste świętowanie jubileuszu! Przerobiliście 7️⃣5️⃣ zadań z matematyki jednego dnia? Doskonale! Wszystko z myślą o 7️⃣5️⃣-leciu Hufca.
Dziś na wesoło, bo taka historia jest powodem do radości. Ale przyjdzie też czas na refleksję.
Obchody 75-lecia Hufca Brzeg nie zamkną się w jednym czy dwóch ogłoszeniach na facebooku. Zadbamy o to, aby były one bogate i pełne, a przede wszystkim – całoroczne. A wy współtwórzcie ten wyjątkowy klimat razem z nami ???? ❤